2021/2022

Opublikowano: 2021-09-18 21:46, Numer artykułu: 21059 , Autor: D.Kucharko

Punkt Informacji i Kariery w roku szkolnym 2021/2022

Informuję, że wzorem lat ubiegłych, również w  bieżącym roku szkolnym od 20  września 2021 r. uruchomione zostaną indywidualne zajęcia z doradztwa zawodowego. Na spotkania doradcze zapraszam chętnych uczniów z wszystkich klas, którzy chcieliby zasięgnąć porady odnośnie budowania swojej  kariery edukacyjno-zawodowej.

 

Na spotkania zapraszam wszystkich z Was, którzy zastanawiają się „co będę robić za najbliższy rok, dwa lub w dalszej perspektywie”. Dzięki rozmowie i zdobytym informacjom w jej trakcie lub wskazaniu możliwości ich wyszukania, postaram się pomóc chociaż częściowo  rozwiać wasze wątpliwości. Jeśli nurtują Was pytania związane z wyborem uczelni, kierunku studiów, lub chcecie zasięgnąć informacji np. na temat procesu rekrutacyjnego, sposobu punktacji, możliwości pozyskania źródeł utrzymania się na studiach itp. zapraszam na  indywidualne spotkania doradcze. 

 

Spotkania są dedykowane również dla tych, którzy chcieliby podjąć pracę, a nie wiedzą w jaki sposób należy jej poszukiwać, jak opracować dokumenty aplikacyjne, w jaki sposób przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej itp. lub mają jeszcze inne pytania związane ze swoją przyszłością zawodową. Na spotkania można się umawiać bezpośrednio u mnie lub za pośrednictwem e-dziennika.

 

Wiesława Gwizdała-Różycka

Doradca zawodowy