Technik logistyk

Opublikowano: 2020-02-23 21:22, Numer artykułu: 21057 , Autor: M.Orzechowska

 

Propozycja dla uczniów lubiących planować swoje działania zarówno w świecie rzeczywistym jak i wirtualnym. 

 

Technik logistyk – specjalista od zaopatrzenia, planowania produkcji, dystrybucji, transportu i komunikacji.

Technik logistyk organizuje i nadzoruje przepływ zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji, magazynowania i transportu oraz przepływy w jednostkach organizacyjnych i administracyjnych.

 

Autorski program nauczania zakłada, że dodatkowo możesz uzyskać wiedzę z zakresu: bezpieczeństwa cywilnego, logistyki wojskowej, logistyki w turystyce i w sporcie, logistyki handlu zagranicznego.Po ukończeniu szkoły możesz uzyskać dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik logistyk.

 

Kariera edukacyjna, podobne umiejętności mogą być przydatne także w zawodach: technik ekonomista, technik rachunkowości, technik administracji, technik handlowiec, technik księgarstwa.

 

Po ukończeniu szkoły można podjąć naukę w szkole wyższej na dowolnie wybranym kierunku.

 

Praca, pracę znajdziesz w większych i mniejszych firmach logistycznych i przewozowych, w usługach transportowo – spedycyjnych, w jednostkach samorządu terytorialnego, na stanowisku np. specjalisty ds. planowania zakupów w jednostkach (wydziałach) logistycznych służb mundurowych i kryzysowych.

 

Logistycy, którzy skorzystają z naszej oferty – dzięki wysokiej jakości kształcenia w szkole  – mogą wykazać się odpowiednią wiedzą i umiejętnościami, znajomością języka obcego w stopniu dobrym i obsługą komputera, i mają szansę liczyć na wysokie wynagrodzenie oraz pewność, że dla nich pracy na rynku nie zabraknie.

 

Możesz samodzielnie prowadzić działalność gospodarczą.

 
Dla grupy uczniów w ramach zajęć dodatkowych oraz projektów współfinansowanych przez UE organizujemy zajęcia profilowe m.in. z:
 
- bezpieczeństwo cywilne
- logistyka wojskowa
- logistyka w turystyce i sporcie
- logistyka handlu zagranicznego
- kontroling w logistyce
- merchandising produktu