KADRA ZESPOŁU SZKÓŁ SPOŻYWCZYCH

Opublikowano: 2020-02-23 20:02, Numer artykułu: 7297

 

Dyrekcja  Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

Dyrektor szkoły

MGR ANNA JANECKA

Wicedyrektor szkoły

MGR KATARZYNA MAZALON

Kierownik Szkolenia Praktycznego

MGR  TOMASZ TIETZ

Nauczyciele  Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy

w roku szkolnym 2021/2022

według przedmiotu lub miejsca pracy

BIBLIOTEKA

WIŚNIEWSKA MARIA

PEDAGOG SZKOŁY

PRZYCZYNEK - KOŁODZIEJ  MAGDALENA

DORADZTWO ZAWODOWE

WIESŁAWA GWIZDAŁA - RÓŻYCKA

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY

CZARNECKA MIROSŁAWA

TIETZ TOMASZ

BIOLOGIA / BIOLOGIA ROZSZERZONA

MAZALON KATARZYNA

WESOŁOWSKI MICHAŁ

CHEMIA

WESOŁOWSKI MICHAŁ

DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

MORAWSKA BARBARA

DZIAŁALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWA SPOŻYWCZEGO

MORAWSKA BARBARA

DZIAŁALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWA LOGISTYCZNEGO

CIEMNIAK KRZYSZTOF

DZIAŁALNOŚĆ PRZEDSIĘBIORSTWA SPEDYCYJNEGO

GRACZYK MARTA

REZMER KAMIL

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

SIŁAKOWSKI KRZYSZTOF

FIZYKA

STANEK RALF

GEOGRAFIA / GEOGRAFIA ROZSZERZONA

KOWALIKOWSKA PAULINA

GOSPODARKA ELEKTRONICZNA

GWIZDAŁA – RÓŻYCKA WIESŁAWA

GOSPODARKA ZAPASAMI I MAGAZYNEM

GRACZYK MARTA

MALEWSKA AGNIESZKA

HISTORIA

GÓRNA MARIA

MILKOWSKI MIROSŁAW

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

MILKOWSKI MIROSŁAW

INFORMATYKA / INFORMATYKA ROZSZERZONA

KUCHARKO DAMIAN

ORZECHOWSKA MAŁGORZATA

INFRASTRUKRURA MAGAZYNOWA

GRABOWSKA BEATA

JĘZYK ANGIELSKI / JĘZYK ANGIELSKI ZAWODOWY

DALECKA KATARZYNA

KOMKOWSKA ZOFIA

SZARBLEWSKA HANNA

WALKOWIAK MARTA

JĘZYK NIEMIECKI

FLORCZAK JOANNA

KOSEK MAŁGORZATA

SUTY - DEWALT AGNIESZKA

JĘZYK POLSKI

GRALAK EWELINA

MAJEWSKA KATARZYNA

SKURCZYŃSKA KATARZYNA

LABORATORIUM ANALIZY ŻYWNOŚCI

CZARNECKA MIROSŁAWA

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

LABORATORIUM EKSPLOATACJI ŚRODKÓW TRANSPORTU

TURA PAWEŁ

LABORATORIUM INFORMATYCZNO-SPEDYCYJNE

GRACZYK MARTA

KUCHARKO DAMIAN

MALEWSKA AGNIESZKA

TIETZ TOMASZ

LABORATORIUM LOGISTYCZNO - SPEDYCYJNE

LEWANDOWSKI GRZEGORZ

 

TURA PAWEŁ

LABORATORIUM MAGAZYNOWE

GRABOWSKA BEATA

MALEWSKA AGNIESZKA

REZMER KAMIL

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

TIETZ TOMASZ

MARKETING USŁUG SPEDYCYJNYCH

GRACZYK MARTA

MASZYNY I URZĄDZENIA PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO

MORAWSKA BARBARA

MATEMATYKA

BANASZEWSKA ANETA

WOJCIECHOWSKA-WASZAK JOANNA

MATEMATYKA ROZSZERZONA

WOJCIECHOWSKA-WASZAK JOANNA

MIKROBIOLOGIA ŻYWNOŚCI

MAZALON KATARZYNA

OBSŁUGA KLIENTÓW I KONTRAHENTÓW

CIEMNIAK KRZYSZTOF

ORGANIZACJA PRZEDSIĘBIORSTWA SPEDYCYJNEGO

GRACZYK MARTA

 

TIETZ TOMASZ

PLANOWANIE LOGISTYCZNE

GRABOWSKA BEATA

GRACZYK MARTA

MALEWSKA AGNIESZKA

TIETZ TOMASZ

PLASTYKA

NOWAKOWSKI JACEK

PODSTAWY LOGISTYKI

CIEMNIAK KRZYSZTOF

REZMER KAMIL

PODSTAWY PRAWA TRANSPORTOWEGO

CIEMNIAK KRZYSZTOF

GWIZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

CIEMNIAK KRZYSZTOF

FLORCZAK JOANNA

WIŚNIEWSKA MARIA

PRACOWNIA GOSPODARKI ELEKTRONICZNEJ

GRACZYK MARTA

KUCHARKO DAMIAN

MALEWSKA AGNIESZKA

REZMER KAMIL

PRACOWNIA GOSPODARKI ZAPASAMI I MAGAZYNEM

GWIZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA

NOSKOW MAREK

PRACOWNIA INFORMATYCZNA W PRZEMYSLE SPOŻYWCZYM

CZARNECKA MIROSŁAWA

ORZECHOWSKA MAŁGORZATA

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

PRACOWNIA OBSŁUGI KLIENTA I KONTRAHENTA

CIEMNIAK KRZYSZTOF

GRACZYK MARTA

MALEWSKA AGNIESZKA

PRACOWNIA ORGANIZACJI I NADZOROWANIA PRODUKCJI CUKIERNICZEJ

MORAWSKA BARBARA

PRACOWNIA ORGANIZACJI PROCESÓW PRZEŁADUNKOWYCH

TURA PAWEŁ

PRACOWNIA ORGANIZACJI TRANSPORTU I SPEDYCJI

LEWANDOWSKI GRZEGORZ

NOSKOW MAREK

TIETZ TOMASZ

PRACOWNIA SPEDYCYJNA

CIEMNIAK KRZYSZTOF

PRACOWNIA STATYSTYKI

CIEMNIAK KRZYSZTOF

PRACOWNIA TECHNOLOGICZNA

CZARNECKA MIROSŁAWA

KENDZIORA-PTASZNIK MAŁGORZATA

MAJEWSKA KAROLINA

WOŹNA BEATA

PRZEWÓZ ŁADUNKÓW

CIEMNIAK KRZYSZTOF

NOSKOW MAREK

RELIGIA

DOMAŃSKA EMILIA

GÓRNA MARIA

SYSTEMY LOGISTYCZNE

GWIZDAŁA - RÓŻYCKA WIESŁAWA

MALEWSKA AGNIESZKA

 

TECHNOLOGIA ŻYWNOŚCI

CZARNECKA MIROSŁAWA

MAJEWSKA KAROLINA

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

TECHNOLOGIE PRODUKCJI CUKIERNICZEJ

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

WITULSKA MAŁGORZATA

TECHNIKA W PRODUKCJI CUKIERNICZEJ

MAJEWSKA KAROLINA

ROGUSZCZAK MAŁGORZATA

WITULSKA MAŁGORZATA

TOWAROZNAWSTWO SPOŻYWCZE

CZARNECKA MIROSŁAWA

TRANSPORT I SPEDYCJA

GWIZDAŁA-RÓŻYCKA WIESŁAWA

 

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

MILKOWSKI MIROSŁAW

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

SUTY-DEWALT AGNIESZKA

WYCHOWANIE FIZYCZNE

JANECKA ANNA

KAPELA ARKADIUSZ

KULIK ALEKSANDRA

PRZESŁAWSKA MAGDALENA

REDOS MAŁGORZATA

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE

CIEMNIECKI JERZY

GRABOWSKA BEATA

KENDZIORA-PTASZNIK MAŁGORZATA

LEWANDOWSKI GRZEGORZ

MAJEWSKA KAROLINA

REZMER KAMIL

RYDYGIER WOJCIECH

WITULSKA MAŁGORZATA

WOŹNA BEATA

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE ZAWODOWE

MORAWSKA BARBARA